Alkohol mě nezastaví, hlásí Tadeáš Růžička. Dopřává si klidně i týden před zápasem

Alkohol mě nezastaví, hlásí Tadeáš Růžička. Dopřává si klidně i týden před zápasem

Zatímco pro některé bojovníky je alkohol tabu, a to obzvlášť během přípravy na zápas, Tadeáš Růžička se v tomto ohledu příliš neomezuje.

Kontroverzní postojář byl součástí tiskové konference, jejímž cílem bylo nalákat na společný turnaj organizací IAF a RFA, k němuž dojde 11. listopadu. Růžička se v titulovém duelu utká s Jacobem Mikulou pod pravidly Real Fight ve váze do 70 kilogramů. Asi netřeba dodávat, že jde o jeden z hlavních taháků celého večera.„Mawar” během rozhovoru s promotéry přiznal, že stále bojuje s náporem nenávistných komentářů, tuto energii se snaží zužitkovat během tréninků, které jsou o to intenzivnější. „Občas si něco přečtu, občas se snažím něco okomentovat. Můj manažer mi to díkybohu vždycky smaže.” Zpětná vazba od „fanoušků” mu na dobré náladě pochopitelně moc nepřidá. „Ti lidé jsou tak závistiví a hnusní, že se to nedá ani popsat.”

Následně si postěžoval, že se neustále propírá jeho kauza spojená s napadením neznámého muže, ačkoli od incidentu uběhlo již několik měsíců. “Dějí se mnohem horší věci, od té doby proběhla miliarda napadení ze strany slavných lidí, nechci ani jmenovat, nejsem krysa jako všichni tady v České republice. Ale rozhodně nedostali takovou mediální pozornost jako já.”„Mawarovi” samozřejmě vadí, že jej média často vykreslují ve špatném světle, i to se mu ale daří vytěžit ve svůj prospěch. „Rozhodují čísla. Mám díky tomu nové sponzory, mohu se úplně jinak připravovat, jdu prostě krok po kroku dál.” V této souvislosti dodal, že čísla hrají důležitou roli i v rámci angažmá v zahraničí, kam by chtěl zamířit ...

CELÝ ČLÁNEK