Buchinger: Ten oheň už vyhasl. Nedokážu říct, jestli se ještě rozhoří

Buchinger: Ten oheň už vyhasl. Nedokážu říct, jestli se ještě rozhoří

Ivan Buchinger zažívá krizové období kariéry a přiznává, že ten oheň v něm už dohořel. Pokusí se ho ještě zapálit, ale nadějí tomu příliš moc nedává.

S „Bukim“ jsme se v kleci naposledy viděli letos v dubnu, když ho již v prvním kole udolal nadějný bojovník Losene Keita. Tato prohra započala krušné zdravotní období, ve kterém se Ivan podrobil operaci kolene. Navíc jej zlobí i rameno, které se možná také nějakému operačnímu zákroku nevyhne.

„Je to katastrofální, bohužel. V koleni jsem si přetrhl přední křížový vaz a v červnu jsem podstoupil operaci. Už je to v celkem dobrém stavu, jen to potřebuje čas. Mohu jezdit na kole, dělám dřepy, dokonce i lehké lapy. Doktoři mi však doporučili, abych to koleno nezatěžoval, proto se ještě s nikým nespáruji,“ přiznával Buchinger.

Bolestivé je však i rameno. „Strašně mě bolí a už nevím, co s tím mám dělat. Doktor mi řekl, že to zatím není potřeba operovat. Stačí si ale jít chvíli zabouchat a hned cítím bolest. Jako by tam bylo něco roztrženého. Možná půjdu ještě na MRI a potom se uvidí,“ zaspekuloval si ...

CELÝ ČLÁNEK