Buchinger se zranil. Do titulového zápasu s Kozmou naskočí veterán UFC a PFL

Buchinger se zranil. Do titulového zápasu s Kozmou naskočí veterán UFC a PFL

Včera jsme informovali, že se turnaj Oktagon 29 kvůli nepříznivé epidemiologické situaci přesouvá z Ostravy do Brna. Nepříjemnou zprávu vyvažoval fakt, že diváci nepřijdou o oznámené zápasy, mimo jiné také o titulovou bitvu mezi Ivanem Buchingerem a Davidem Kozmou. Dnes ale vyšlo najevo, že se změny dotkly i hlavního zápasu celého večera.

Ivan Buchinger se totiž bohužel zranil. Ondřej Novotný ve vysílání MMA letem světem oznámil, že si během tréninku poranil nohu, magnetická rezonance údajně poukázala na zlomeninu, bližší detaily však spolumajitel Oktagonu neprozradil. Štěstí zkrátka “Bukimu” nepřálo. Ondřej Novotný tedy tím pádem musel na poslední chvíli hledat záskok. Naštěstí se podařilo. “Růžového pantera” začátkem prosince potrápí Bojan Veličkovič.

“Je to jméno, které asi mnozí z vás chtějí vidět v titulovém souboji, dává vám to smysl, je to muž, který vyhrál čtyřikrát v řadě, je veteránem UFC a patří do TOP 5 Oktagonu,” představil promotér srbského zápasníka, který před lety dokázal porazit i Jiřího Procházku. S ním původně měl trochu jiné plány, v dalším souboji měl narazit na Matého Kertésze, s Kozmou by se ale v kleci jednoho dne pravděpodobně stejně potkal. Novotný připomněl, že sbíral zkušenosti v UFC nebo PFL, jedná se tedy o více než důstojného náhradníka ...

CELÝ ČLÁNEK