Buchinger vyhlíží dalšího soupeře. “Chci se stát ještě silnějším,” hlásí dvojitý šampion Oktagonu

Buchinger vyhlíží dalšího soupeře. “Chci se stát ještě silnějším,” hlásí dvojitý šampion Oktagonu

Miláček davů a hvězda domácí MMA scény Ivan Buchinger se už vrátil do tělocvičny. Koncem ledna hodlá naskočit do plné přípravy, do zápasu by chtěl nastoupit už závěrem března, nebo v dubnu. Otázkou ale zůstává, s kým se v kleci potká.

Ivan Buchinger se nesmazatelně zapsal do historie domácího MMA, když se stal prvním dvojnásobným šampionem Oktagonu. A zatímco jiní zápasníci by se po zdolání této mety už nikam nehrnuli, “Buki” si vzal do hlavy, že se pokusí ukořistit i pás welterové divize. Na duel s Davidem Kozmou dřel jako kůň, v gymu se nechával trápit od mnohem těžších parťáků, což se mu nakonec vymstilo. V rozhovoru v pro Sport.cz přiznal, že mu příprava na “Růžového pantera” nedělala dobře. “Myslím si, že jsem to trochu s těmi tréninky přehnal. Nazval bych to jako únavovou zlomeninu. Byl jsem fakt unavený a cítil jsem se hodně špatně.”

Pokus o takedown v provedení Karola Ryšavého se proměnil v bolestivé zranění. Buchinger musel navštívit doktory, magnetická rezonance poukázala na vážný problém. “Neměl jsem to zlomené, ale prasknuté ...