Bylo to jako zlý sen. Adesanya zhodnotil svůj prohraný zápas se Stricklandem

Bylo to jako zlý sen. Adesanya zhodnotil svůj prohraný zápas se Stricklandem

Byl to pro mnohé šok, když Sean Strickland před několika dny naprosto přejel šampiona Israele Adesanyu a sebral mu pás. Poražený Stylebender se pak na skok objevil na tiskové konferenci, snad aby dal najevo, že se z nečekané porážky nehroutí. Více se ale rozmluvil až teď v rozhovoru se svým bratrem.

Hned v úvodu videa na svém youtubovém kanále Adesanya prozradil, že už se na zápas jednou podíval, aby zanalyzoval chyby. "Ou, to nebylo tak špatný," byla prý jeho reakce. "To, jak jsem se v tom zápase cítil bylo jiné, než jak to vypadalo. Bylo to jako zlý sen. Ne jako noční můra, kde se bojíš, tohle bylo spíš o tom, že se snažíš toho chlapa praštit a máš ruce jak nudle," popsal pocity, jaké měl uvnitř oktagonu.

Vyzdvihl rovněž výkon Seana Stricklanda. "Bylo to také tím, jak pracoval. Vůbec mě nenechal dostat se do rytmu. Nemohl jsme prostě chytit rytmus kvůli jeho tlaku, byl pořád u mě. Kdykoliv jsem si ho připravoval, tak mu jeho trenéři pomohli a já si jen říkal: sakra! Od nich skvělá taktika a já se zároveň nebyl schopný přizpůsobit za pochodu. Byl to prostě jeho večer." ...

CELÝ ČLÁNEK