Být McGregor není sakra žádný plán, napsala mu máma, když sekl se školou. Teď mladík válí v UFC

Být McGregor není sakra žádný plán, napsala mu máma, když sekl se školou. Teď mladík válí v UFC

Být slavný bojovník jako McGregor možná touží spousta chlapců, jen některým se to ale povede. Ian Garry vsadil na tuhle kartu vše a zatím mu to vychází.

Když mu bylo 16 let, potkal Ian Garry během brigády v obchodě s obleky Conora McGregora. V té době chodil na tréninky boxu, ale tohle krátké setkání ho inspirovalo, aby v budoucnu vyzkoušel jinou cestu. O dva roky později nastoupil na univerzitu a začal s MMA. Po prvním ročníku školu zabalil a rozhodl se jít za svým snem –⁠ stát se slavným bojovníkem, což obnášelo i to, že se živil umýváním oken. Když to jeho matka zjistila, napsala mu prý několik stránek dlouhý dopis, který zakončila větou, že být McGregorem není sakra žádný plán.

Zatím ale mladému Irovi cesta ke hvězdám vychází. Rok sbíral ostruhy v amatérech, stihl 7 zápasů, až na jeden všechny vyhrál, navíc před limitem. Skočil tedy po hlavě mezi profesionály do prestižní britské organizace Cage Warriors. Po 6 výhrách v řadě se probojoval k titulovému zápasu. Nebyl by to ale pořádný příběh, kdyby se v tom momentě něco nepokazilo ...