Deontay Wilder vysvětlil, proč by Furyho v dalším zápase „zaručeně“ porazil

Deontay Wilder vysvětlil, proč by Furyho v dalším zápase „zaručeně“ porazil

Tyson Fury je jediný člověk, který Deontaye Wildera (ač s podvodem) dokázal porazit. A proto se nyní Bronzový Bombardér žene zpátky, aby své zaváhání napravil.

Alabamský boxer nyní o víkendu pohotově smáznul veterána Roberta Heleniuse a na konto mu tak připsal teprve čtvrtou profesionální prohru. O to víc bylo zajímavé, že svého finského soupeře ukončil již v prvním kole, čímž ukázal, že se skutečně řadí mezi užší boxerskou špičku.

Hlavním cílem Deontayova návratu je pochopitelně čtvrtý zápas s Tysonem Furym. Jak sám bývalý šampion řekl, Tyson je jediný člověk, se kterým prohrál. A i když mu ty podvody zejména z druhé bitvy neodpustí, nebude mít klid, dokud se nedočká další odvety.

„První zápas jsem vyhrál, tam není o čem. Druhý zápas Fury jasně podváděl a do třetího jsem bohužel vstoupil moc těžký. Nastupoval jsem ve váze, na kterou vůbec nejsem zvyklý. Každopádně za to nikoho neviním. Sám jsem si chtěl zkusit, jak se budu cítit. Nelíbilo se mi to, a tak jsem se vrátil k normálu,“ prohlásil Wilder ...

CELÝ ČLÁNEK