Drew Dober vyzývá Michaela Chandlera: Pokud tě Conor odmítne, já jsem připravený na násilí!

Drew Dober vyzývá Michaela Chandlera: Pokud tě Conor odmítne, já jsem připravený na násilí!

Na příkladu Michaela Chandlera se ukazuje, že atraktivní výkony jsou důležitější než uměle vybudovaný rekord. Bývalý šampion organizace Bellator se zatím po přechodu do UFC výsledkově trápí, ale o zajímavé nabídky rozhodně nemá nouzi. Dalším, kdo by si to s Iron Mikem chtěl rozdat, je jeho krajan Drew Dober.

Dvě výhry a tři porážky. Všichni, včetně jeho samotného, asi očekávali úplně jiná čísla. Nutno uznat, že šestatřicetiletý Američan Michael Chandler dostával od samotného začátku pouze absolutní top soupeře. S nimi předváděl Iron Mike takové výkony, že všechny jeho dosavadní zápasy byly ohodnoceny Fight of the Night nebo Performance of the Night!

Ve stejném duchu se neslo i poslední vystoupení na UFC 281 v Madison Square Garden, kdy Chandler nastoupil proti Dustinu Poirierovi. Zápas měl absolutně všechno. Divoký začátek, dramatickou zápletku i nečekané rozuzlení. Bohužel, pro Chandlera se z vítězství nakonec radoval Poirier.

Ihned po turnaji se začaly množit spekulace, že dalším soupeřem pro Chandlera má být vracející se Conor McGregor. Ir plánuje comeback na jaro příštího roku a jedinou otázkou zůstává, zda bude schopný splnit podmínky USADA ...

CELÝ ČLÁNEK