Filip Grznár: Bejr nedosahuje mé úrovně, z klece ho vynesou nohama napřed

Filip Grznár: Bejr nedosahuje mé úrovně, z klece ho vynesou nohama napřed

Filip Grznár volal po zápase s Alešem Bejrem hodně dlouho. A nyní, když je konečně tady, tak se nemůže dočkat toho násilí, které na svém soupeři předvede.

Clash of the Stars se nám na konci října vrátí se svým třetím pokračováním a tentokrát bude v hlavním zápase večera pořádně dusno. Dva velcí rivalové, jejichž nenávist sahá hodně daleko za stěny oktagonu, dostanou příležitost vyříkat si své spory v boji.

„Hrozně se na to těším. Doufám, že se Aleš dobře připraví a že to nebude tak jednoznačné. Pojedeme podle jeho pravidel thajský box v normálních rukavicích. Měl strach jít se mnou MMA, což chápu, protože jsem na určitém levelu, kterého on nedosahuje. Já jsem připravený už teď, kdyby byl zápas zítra, vyhraju,“ řekl serveru express.cz bývalý kulturista a nynější zápasník Filip Grznár.

„Aleš bude skvěle nafýzovaný. Když to skončí na body, stejně to vyhraju, ale budu se to snažit ukončit dřív. Ty osobní zápasy mi krásně sedí. Chci toho člověka zmuchlat jako papír. To mi jde nejlépe. Vletím do toho a bude to pro něj strašný. On si neuvědomuje ten tlak,“ podotýká ...

CELÝ ČLÁNEK