Hořký český večer v KSW! Michal Martínek kontroverzně prohrál na body s domácím oblíbencem

Hořký český večer v KSW! Michal Martínek kontroverzně prohrál na body s domácím oblíbencem

Michal Martínek předvedl v hlavním předzápase večera profesorský výkon proti veteránovi z UFC Omielańczukem. Dva rozhodčí však byli opačného názoru. Nedařilo se ani ostatním českým zástupcům.

Měl to být výjimečný český den v KSW. Poprvé v historii této polské organizace se na jednom galavečeru představili tři zástupci tuzemského MMA. Na akci v krásném prostředí zastřešeného amfiteátru v Novém Sadci však bude chtít většina českých fanoušků raději zapomenout. Možná je tak nakonec dobře, že se KSW 75 neodehrála v Ostravě, jak bylo původně plánováno.

Celý večer odstartovala zkušená Petra Částková proti domácí Adrianně Kreft. Poměrně opatrný zápas z obou stran probíhal po celé tři kola výhradně v postoji a nenabídl příliš zajímavých momentů. Kreft se snažila vyvíjet na Částkovou tlak a zasáhnout některým ze svých ojedinělých háků. Češka oproti tomu spoléhala na kontry, které sice nacházely častěji obličej polské zápasnice, ale zase s o něco menší silou. Těžce hodnotitelný duel nakonec dali rozhodčí domácí bojovnici v poměru 2:1 na kola ...

CELÝ ČLÁNEK