Jak si Karlos Vémola nevzal Lelu: Svatba století, anebo komediantské antré hadr!

Jak si Karlos Vémola nevzal Lelu: Svatba století, anebo komediantské antré hadr!

Bylo toho všude tak plno, že jsme s napětím vyčkávali – a ejhle vyplatilo se! Z velkolepých slibů o svatbě století je antré jak řemen, Lela Ceterová mluví o manželovi, kterého ale podle platných právních předpisů nemá. Taky tu pobíhá jedna nechtěná opice a spousta zmatených lidí, kteří ještě pořád nenašli slibované labutě!

Už když se Karlos Terminátor Vémola začal zmiňovat o detailech jeho veselky, bylo zřejmé, že to bude velká šaráda. V plánu byli lvi i půlka Výstaviště. A i když i slabomyslný v tu chvíli tušil, že to asi úplně neklapne, nakonec přišlo překvapení mnohem větší!

„Začínáme ve dvě hodiny na lodi, pojedeme s kluky na lodi a přesuneme se na Občanskou plovárnu. Ve čtyři bude obřad, žádné dlouhé zdržování, pak nějaké rychlé focení a v pět budeme sedět u svatebního stolu,“ nechal se slyšet Vémola v pořadu Showtime před velkolepou veselkou.

Nalákal také na nevěstu! „Má ráda podobné věci jako já. Mám rád všechno velké, světské, velký výstřih, takže si myslím, že to budou hodně výstřední šaty.“ ...

CELÝ ČLÁNEK