Jake Paul bude bojovat v kleci! Youtuber se dohodnul s PFL a vyzval zajímavého soupeře

Jake Paul bude bojovat v kleci! Youtuber se dohodnul s PFL a vyzval zajímavého soupeře

Slavný youtuber a boxer Jake Paul má být hlavní tváří nově vybudované divize super zápasů v americké lize PFL. Měl by také získat společně se svým obchodním partnerem podíl v celé organizaci.

Kontroverzní muž mnoha profesí, mimo jiné boxer a promotér, Jake Paul udělal další krok při své cestě bojovými sporty. Dle NY Times se totiž dohodnul s mladou americkou organizací PFL a měli bychom ho tak vidět v letošním roce nastoupit pod pravidly MMA.

Rozhodně ale nejde o žádnou ordinérní smlouvu. Jake Paul by společně se svým obchodním partnerem a zároveň bývalým finančním ředitelem UFC Nakisou Bidarianem měl získat podíl v samotné PFL. Zároveň má být také založena nová divize tzv. super zápasů, jejíž hlavní tváří bude právě Paul nebo jedna z největších hvězd organizace – Kayla Harrison. V letošním roce by měly být uspořádány dva turnaje zaměřeny speciálně na tuto nově vzniklou divizi s příslibem, že nejméně 50 % ze zisku z prodaných PPV přenosů by mělo být rozděleno mezi participující bojovníky a bojovnice ...

CELÝ ČLÁNEK