Jdu tam umřít, říká Patrik Kincl před první obhajobou. V oktagonu se nehodlá dlouho zdržovat

Jdu tam umřít, říká Patrik Kincl před první obhajobou. V oktagonu se nehodlá dlouho zdržovat

Hon na “Terminátora”, tak je označen hlavní zápas turnaje Oktagon 35, v němž se utkají dva bojovníci, kteří během své kariéry narazili na Karlose Vémolu. Dokáže Alex Lohoré ohrozit šampiona Patrika Kincla?

Oba bojovníci si moc dobře uvědomují, že se hraje opravdu o hodně. Krom titulu je v sázce právě odveta s Karlosem Vémolou, s nímž by oba chtěli srovnat účty. I proto se Patrik Kincl při první obhajobě nehodlá zbytečně zdržovat .“Rád bych Alexe ukončil do druhého kola, protože se hned potom musím co nejrychleji vrátit do tréninku. Vypadá to, že v prosinci by mě mohl čekat vytoužený zápas s Karlem Vémolou,” řekl v rozhovoru pro Oktagon.

Letní měsíce musel zasvětit náročné přípravě. “Léto vyhozené oknem,” postěžoval si. Do tělocvičny běžně docházel dvakrát denně. Soustředil se na techniku a hlavně na kondici, aby udýchal, co bude potřeba. “Příprava se aktuálně skládá z kondičních věcí, udržení silových parametrů a sparingů.” K tomu se věnoval pilování nových technik, které by chtěl názorně předvést. “Najížděli jsme nové věci, doufám, že se v tom zápase projeví, že si je dokážu prosadit.” Ani během parného léta naštěstí neztratil motivaci. “X-krát jsem si sáhl na dno, x-krát jsem si říkal, jestli to mám vůbec zapotřebí, jestli už na to nejsem starý, x-krát jsem tu motivaci znova chytil. Teď ji mám, jsem připraven to tam všechno prodat.”Je evidentní, že Kincl nenechává nic náhodě, soupeře ostatně považuje za zkušeného válečníka. “Má hodně zápasů se zkušenými borci v Cage Warriors, já šel spíš jinou cestou ...

CELÝ ČLÁNEK