Je moc malý, říká na adresu Procházky šampion střední váhy, rád by ho viděl ve své divizi

Je moc malý, říká na adresu Procházky šampion střední váhy, rád by ho viděl ve své divizi

Šampion střední váhy si při osobním setkání v tělocvičně UFC přeměřil Jiřího Procházku a má za to, že zápasit ve váze do 93 kilogramů pro něj není optimální.

Jiří Procházka sice netají, že jeho cílem je teď znovu získat pás v polotěžké váze (93 kg), do budoucna si ale pohrává s myšlenkou přechodu do střední divize (83,9 kg). Není divu, přiznal totiž, že před zápasem s Rakičem prakticky nemusel shazovat a má tedy za to, že by s úpravou stravy nebyl problém dostat se níž.

To pro něj jako logickou cestu vidí i šampion střední váhy Dricus du Plessis. "Procházka by měl jít o váhu níž, je moc malý," prohlásil na adresu českého válečníka v podcastu Shadow Banned, který se natáčel ještě před turnajem UFC 300 a řešil se v něm také jeho zápas s Pereirou. "Viděl jsem jeho váhu v Performance institutu (tělocvična UFC), a myslím, že je na polotěžkou divizi příliš malý. Jeho normální váha je menší než moje. Mám ho rád, nechápejte mě špatně, jen si prostě myslím, že co se týče čistě velikosti, tak Pereira je polotěžká váha a je obrovský."   ...

CELÝ ČLÁNEK