Je to definitivní. Jedrzejczyk informovala UFC, že opravdu končí

Je to definitivní. Jedrzejczyk informovala UFC, že opravdu končí

Po dlouhých letech na vrcholu si polská bojovnice Joanna Jedrzejczyk užívá život plnými doušky a vzdala se myšlenky na "poslední tanec pro fanoušky".

Doufala, že se ještě jednou vydrápe na vrchol a získá zpět šampionský pás. Jenže Číňanka Weili Zhang ve druhém kole zhasila její naděje skvěle načasovaným backfistem. Když Joanna Jedrzejczyk po tvrdém KO přišla k sobě, sundala si rukavice a položila je do středu oktagonu na znamení, že končí. „Odcházím do důchodu lidi, děkuji vám moc, děkuji vám za vaši podporu. Už je to 20 let. Tento rok mi bude 35 let. Chci být mámou, chci být podnikatelkou, nechci, aby mi to uniklo. Bojuju už dvě dekády, více než polovinu mého života,“ řekla tehdy.

Existovala však naděje, že si to rozmyslí. Koneckonců déle než rok zůstávala v dopingovém programu USADA. I ona sama občas v médiích naznačila, že přemýšlí nad "posledním tancem pro fanoušky". Ten ale zhatilo zraněné rameno, které si vyžádalo operaci. A polská jednička tedy napsala poslední tečku, když soukromě informovala UFC, že oficiálně ukončuje kariéru ...

CELÝ ČLÁNEK