Je to malý kluzký had, který využije cokoliv, aby získal výhodu! Sterling si o Dillashawovi nedělá iluze

Je to malý kluzký had, který využije cokoliv, aby získal výhodu! Sterling si o Dillashawovi nedělá iluze

Některé věci se s lidmi táhnou po celý život. A užívání dopingu je rozhodně jednou z nich, jak se neustále přesvědčuje T.J. Dillashaw, kterého na UFC 280 čeká titulový zápas s Aljamainem Sterlingem.

Jeden z titulových zápasů nabitého turnaje UFC 280 v Abú Dhabí obstarají Aljamain Sterling a T.J. Dillashaw. Oznámení tohoto střetnutí současného a bývalého šampiona bantamové váhy ale bezesporu nadzvedlo pár obočí. Jedním důvodem bylo nepříliš přesvědčivé vítězství vyzyvatele Dillashawa v jeho posledním zápase s Corym Sandhagenem. Tím druhým, a pro mnohé vážnějším problémem, byla jeho dopingová minulost. T.J. je totiž usvědčeným podvodníkem, který byl přichycen při užívání zakázané látky (EPO) při přípravě na zápas s Henrym Cejudem o titul v muší váze.

Američan tak přišel o svůj status šampiona bantamu a k tomu vyfasoval dvouletou stopku od dopingové agentury USADA. Dillashaw se poté ke všemu přiznal, ale zdůrazňoval, že šlo pouze o ojedinělý zkrat, ke kterému už samozřejmě nikdy nedojde. Ne všichni však tyto slova považují za upřímné ...

CELÝ ČLÁNEK