"Je to odpad," reaguje Patrik Kincl na Clash of the Stars

\"Je to odpad,\" reaguje Patrik Kincl na Clash of the Stars

Šampiona Oktagonu netrápí, že na domácí scéně funguje hned několik organizací, výjimkou je Clash of the Stars, která podle něj vrhá špatné světlo na MMA zápasníky.

Poslední roky na domácí scéně bychom mohli označit jako zlatý věk česko-slovenského MMA, jeho popularita se konečně vyrovnává tradičnějším sportům, jako je třeba fotbal nebo hokej. Z klece si bojovníci stále častěji odbíhají k zápasům mezi šestnácti provazy, v tradičním boxu svádějí neméně atraktivní bitvy. Koncem minulého roku si do ringu odskočil také Patrik Kincl, který na poslední chvíli zastoupil soupeře Attily Végha.

Aktuální šampion střední váhy Oktagonu v rozhovoru pro iSport.cz prohlásil, že by si rád střihnul další boxerský duel, bohužel se ale nenaskytla příležitost. Zapomněli na něj i promotéři z Fight Night Challenge. „No, z kluků ve Fight Night Challenge jsem napůl smutný, napůl uražený, že se mi neozvali. Volali akorát minulý rok, když potřebovali ten zápas zachránit. Teď jsem od nich žádnou nabídku nedostal.” ...