Je to oficiální. Promotéři odtajnili termín a místo odvety mezi Vémolou a Véghem

Je to oficiální. Promotéři odtajnili termín a místo odvety mezi Vémolou a Véghem

Během tiskové konference Oktagon Time přišla řeč na dlouho diskutovanou odvetu. Majitelé organizace už vybrali termín a také fotbalový stadion.

Pavol Neruda s Ondřejem Novotným během tiskové konference oznámili, že k odvetě mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem dojde 8. června v pražské Fortuna Areně, tedy na fotbalovém stadionu v Edenu. „Dlouho jsme o tom spekulovali, jestli to chceme říct, oznámit a udělat. Nakonec jsme se rozhodli, že ano, byť se to ve světě sportu moc nedělá, že máš naplánované dva zápasy,” prohlásil Novotný. „Na ten zápas jste oba tak dlouho čekali, že už opravdu musí být,” pomrknul na oba zápasníky. Jedna z otázek mířila na složení turnaje. Existuje snad šance, že bychom se dočkali hned tří titulových zápasů? „U matchmakingu ještě nejsme, ale myslím si, že je to možné, že bychom to poprvé rozložili třeba tak, že by první titulák byl už jako hlavní zápas na prelims,” řekl s tím, že by si v tomto ohledu vzal příklad z jiných organizací, které už své karty skládají tímto stylem. Jedním dechem ale přiznal, že by to hlavní raději nechal na závěr.

Speciální turnaj by podle něj měl obsahovat to nejlepší, co je v žebříčcích Oktagonu k dispozici, chce ale také myslet na diváky a udělat pro ně pořádnou show. „Ještě to bude trochu krystalizovat. Zároveň to nechceme nesmyslně přeplnit. Teď je naším úkolem dobře postavit ticketing (prodej lístků, pozn. red.) a logistiku stadionu, protože to je zase jiná věc, kterou musíme řešit jinak než arény a Štvanici.” Teprve poté začne dávat dohromady startovku, ačkoli už nějaké nápady má ...

CELÝ ČLÁNEK