Jiří Procházka: Mistrovské pohyby čerpám z videoher. Příležitost k vítězství se objeví i v té nejnezdárnější situaci

Jiří Procházka: Mistrovské pohyby čerpám z videoher. Příležitost k vítězství se objeví i v té nejnezdárnější situaci

Jak to má Jiří Procházka s videohrami, kdy se plánuje vrátit do boje a kdo jsou jeho oblíbení bojovníci? To a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

"Ten impulz nevzešel ze mně, kdo by se vzdával dobrovolně, kdo by něco takovýho dělal dobrovolně," přiznal Jiří Procházka, že nápas vzdát se šampionského pásu UFC nebyl jeho. "Ale po konzultacích, ať se ta divize fakt točí… A když fakt vezmu tu pravdu, co v sobě cítím, tak nechť se ukáže, kdo je tam teď v tuhle chvíli nejlepší. O to větší zkouška to zase bude pro mě. O to větší hlad po tom zase budu mít. A těším se už na to, jít do té klece prostě předvést, že jsem v té polotěžké váze tím nejlepším na světě." 

"Cítil jsem, že je to na místě, aby se to událo. Přece jenom se od té doby v té polotěžké váze udály dva titulový zápasy. Ten první sice takovej smolnej, ale ten druhej… Ukázal se tam vítěz a na toho se teď těším," pokračoval. V době konání rozhovoru měl jasný cíl a už vyhlížel návrat na konci léta či přelomu podzimu. Tehdy ještě nemohl tušit, že se Jamahal Hill zraní a po jeho vzoru uvolní pás. Kdo tedy bude soupeř se zatím neví, mohl by to ale být vítěz duelu Blachowicz versus Pereira ...

CELÝ ČLÁNEK