Jon Jones zvedá činky doma v garáži a hledá gym, kde by si mohl před návratem do boje zaspárovat

Jon Jones zvedá činky doma v garáži a hledá gym, kde by si mohl před návratem do boje zaspárovat

Do tělocvičny, kde trénoval dlouhá léta, má zakázaný vstup. Jon Jones tedy zatím trénuje ve své osobní posilovně a poohlíží se po novém tréninkovém komplexu, aby se připravil na premiéru v těžké váze. "V garáži nejde trénovat donekonečna," říká.

MMA však není o zvedání železa a proto začal hledat nový domovský gym a především kvalitní tréninkové partnery. "Vím, že nemůžu v garáži trénovat donekonečna. Potřebuji více tréninkových partnerů. Hlavně sparringy ve wrestlingu a kickboxu. Hledám týmy, které bych mohl navštívit a zatrénovat si s nimi, možná i zaspárovat," prohlásil Američan, který viditelně přibral svalovou hmotu a pracuje na síle a rychlosti.

V polotěžké váze "Bones" dlouhá léta naprosto dominoval, naposledy ale v únoru 2020 vyhrál dost kontroverzně nad Dominickem Reyesem a rozhodl se pro přesun do těžké váhy. Jeho cíl je jasný, stát se šampionem i mezi těžkotonážníky. Se svým neortodoxním stylem boje, rozpětím paží, zápasovým IQ a nyní i obrovskou silou, by mezi nimi mohl pořádně zamíchat kartami ...

CELÝ ČLÁNEK