Karel Vémola nic nedělá pro MMA! Dělá to jen pro sebe, zlobí se Kincl

Karel Vémola nic nedělá pro MMA! Dělá to jen pro sebe, zlobí se Kincl

Patrik Kincl dlouhodobě nesouhlasí s tím, co Karlos Vémola dělá a jak se prezentuje. Jeho vystupování je pro české MMA spíše ostudou.

Bojová umění jsou prakticky jediným sportem, který využívá trashtalku, aby promoval své zápasy. Karlos Vémola tímto způsobem dokázal prodat spoustu turnajů, ale zároveň si tím znepřátelil mnohé fanoušky či zápasníky. Patrika Kincla nevyjímaje.

„Karel tohle nedělá pro MMA, dělá to pro sebe. Asi ten sport nějakým způsobem zviditelnil, ale to, kde je MMA teď, já to vidím tak, že se to dostalo díky souboji XFN a Oktagonu, kdy se vlastně přetahovali. A v té éře to vybouchlo a nabalovali se fanoušci,“ uvedl Kincl v rozhovoru pro deník Sport.

„Možná to bude znít zahořkle, ale mě připadá, že Karlos českému MMA škodí. Těmi bulvárními kauzami a vyjádřeními. Nedovedu si představit, že bych teď přišel za nějakým velikým partnerem, třeba bankou a řekl jim, pojďte podpořit náš klub, jsme tu všichni sportovci, uděláme vám skvělou reklamu. Oni si pak pustí nástup na Štvanici, interview a asi víme, jak by to dopadlo…,“ přidal ...

CELÝ ČLÁNEK