Kde se stala chyba? Zklamaný Pirát vysvětlil, proč se mu nepodařilo porazit Lohorého

Kde se stala chyba? Zklamaný Pirát vysvětlil, proč se mu nepodařilo porazit Lohorého

První část pyramidy Tipsport Gamechanger je za námi, v sobotu se rozhodlo o postupujících do dalšího kola. Mezi nimi ovšem chybí Samuel Krištofič, jelikož nezvládl přejít přes Alexe Lohorého. Na vině byla špatná taktika.

Zatímco v prvním kole se “Pirátovi” podařilo dostat soupeře na zem, kde ho bez větších problémů dokázal kontrolovat, zbytek zápasu se odehrával v postoji. Více ale trefoval houževnatý Francouz, který spoléhal na silnou pravačku. Ukázalo se, že šlo o skvělou volbu. Krištofič si nabíhal na drtivé háky, ve druhém kole šel dokonce k zemi. Pánové se nešetřili ani ve třetím, opět to byl ale Lohoré, kdo trefoval lépe, připsal si také slušné highkicky. A nakonec to byl paradoxně on, kdo doručil takedown. Krištofič sice čas od času také zabodoval, zlomený nos ale působil jako jasný důkaz, že tahal za kratší konec provazu.

K zápasu se vyjádřil v rámci posledního vysílání. “Mnoho lidí má pocit, že mi nesedla váha, já si ale myslím úplný opak, ta váha je pro mě dost dobrá,” řekl s tím, že se v rámci welteru dokáže dostat do nejlepší formy, jakou mu tělo dovolí. Uznal ale ...

CELÝ ČLÁNEK