Když máte místo nohy beranidlo. Američan ničitel. Sedmi soupeřům dal KO do minuty!

Jeden kop a bylo rozhodnuto. Tady šlo o brutální kop, kdy se noha opřela do obličeje soupeře, který po tomto KO beranidlu padl k zemi. Abdul Razak Alhassan zničil Alessia Di Chirica v Las Vegas. Za 17 sekund bylo po zápase na akci pod organizací UFC. Pokud se chce bojovník zapsat do paměti fanoušků, musí zaujmout, vybočit z řady. A tohle je ten případ. Výstavní KO.

Šestatřicetiletý Američan si připsal devátý zápas v UFC. Celkově má v MMA bilanci 11:4. Všechny své výhry si připsal na KO/TKO, dalo se tedy čekat, že tentokrát tomu nebude jinak. Ale takhle brzo? Alhassan Itala seknul nejrychleji v kariéře. A to i přesto, že sedm soupeřů dokázal ukončit do první minuty boje!

Jedenatřicetiletý Ital má v UFC z posledních pěti soubojů čtyři porážky, jednu mu uštědřil také ...