Kincl: Karle? Soud začíná! Mrkni se do datové schránky

Kincl: Karle? Soud začíná! Mrkni se do datové schránky

Hodně daleko mimo zdravou sportovní rivalitu se posunul vztah mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Z někdejších přátel se díky událostem z posledních let staly sokové, kteří si své spory přenesli až do právní roviny. Nyní bude zajímavé sledovat, jaký precedens určí soudní proces, který je již prakticky jistou záležitostí.

Patrik Kincl se během svého pravidelného vystoupení na Instagramu snažil tématu Vémola vyhýbat, jak jen mohl. Nakonec se neudržel a na otázky ohledně svého rivala, který v době konání OKTAGONu 38 brázdil sjezdovky na snowboardu a cvičil v posilovně, vydal krátké prohlášení.

“Kdyby na tohle téma nebylo tolik otázek, tak se nevyjadřuji. Za mě si to v den OKTAGONu může člověk odpustit, ale byl to asi nějaký záměr. Nemám za sebou tři lobotomie, abych to pochopil, tak to raději filtruji. Jen doufám, že mu tam zbude čas se mrknout do datové schránky,” poradil Kincl svému někdejšímu kamarádovi.

O tom, co tam na Terminátora čekalo, se dalo těžko pochybovat. Žaloba ohledně Karlosova prohlášení pro Prima News, ve kterém spojil jméno Patrika Kincla s návštěvou policie a celníků v jeho domě. Státní úředníky zajímal chov exotických zvířat a patřičná povelení s nimi spojená ...

CELÝ ČLÁNEK