Kincl na mě fyzicky ani silově nemá, tvrdí Vémola. Pro fanoušky má velkou prosbu

Kincl na mě fyzicky ani silově nemá, tvrdí Vémola. Pro fanoušky má velkou prosbu

Schopnosti Patrika Kincla jsou strašně přeceňovány, tvrdí Karlos Vémola, který zároveň poprosil fanoušky o jednu velkou laskavost.

Co byla tato bitva oznámena, rozjela se vlna trashtalku. Pravda, doposud vychází hlavně z Terminátorových úst, ale právě toto je způsob, jakým si on zvyšuje své sebevědomí, a naopak se snaží rozhodit mentalitu soupeře. I proto Karlos predikuje, že se odveta ponese v podobném duchu, jako se nesl jejich první zápas. A v něm údajně Kincla bil jako žito.

„Nemyslím si, že odveta bude v něčem jiná. Oba se moc dobře známe, zápas bude probíhat úplně stejně jako ten první, budu tlačit. Kincl je velice chytrej zápasník a bude čekat na to, jestli udělám chybu. Musím si dát proto dát pozor, abych tu chybu neudělal. On tlačit nemůže, ani kdyby chtěl. Fyzicky ani silově na mě nemá, v zápase nikdy nemůže dominovat, což moc dobře ví,“ řekl Vémola prostřednictvím serveru sport.cz.

A protože Karlos očekává svoji nadvládu, žádá fanoušky o laskavost. „Je jedno, kdo je před zápasem favorit, pro mě je důležité, kdo bude favorit v samotném duelu. Záleží to na sázkových kancelářích a fanoušcích. Už teď od začátku si ale myslím, že všichni favorizují mě a dělají správně. Poprosil bych ty, kteří fandí Kinclovi a myslí si, že je favorit, tak ať na něj hlavně sází. Ať se mým fanouškům zlepší kurz a můžou něco vyhrát,“ vybídl Vémola fanoušky soupeře ...

CELÝ ČLÁNEK