Lohoré drsně o Vémolovi: Je to steroidový král. Před odvetou s ním musí být test!

Lohoré drsně o Vémolovi: Je to steroidový král. Před odvetou s ním musí být test!

Alex Lohoré „přemůže“ Patrika Kincla, stane se novým šampionem střední váhy Oktagonu. Do odvety s Karlosem Vémolou bude mít ale podmínku.

Mnoho bijců, co se s českým Terminátorem potkalo, si následně stěžovalo, že byli podstatně lehčí jak on. Díky tomu mohl Karlos pokaždé naplno využít svých kvalit na zemi a soupeři nedovolil se zvednout.

V prosinci roku 2020 se Terminátorovou obětí stal i Alex Lohoré, který se nyní oklepal a svými výkony si řekl o novou titulovou výzvu. Ví však, že pokud současného šampiona Patrika Kincla přemůže, tak se mu pás ihned pokusí sebrat právě Vémola, který by opět jinak v boji disponoval značnou hmotnostní převahou. A s tím je třeba něco dělat.

„Uvědomuji si, že je to jedna z největších hvězd, která prodává lístky. Ale pokud se chce Oktagon opravdu jako organizace posouvat dopředu, potřebují správného krále, a tím jsem já. Ten opravdový král, opravdový sportovec, který nežere sračky a pracuje tvrdě pro to, co dokáže,“ vyjádřil se francouzský bijec pro deník Sport na téma Karlos Vémola a jeho „uměle vytvořené úspěchy“ ...

CELÝ ČLÁNEK