Makhmud Muradov: Ostatní země mě rády přijmou. Ne jako země, která mi bezdůvodně neprodloužila vízum. Skončí "Mach" na Slovensku?

Makhmud Muradov: Ostatní země mě rády přijmou. Ne jako země, která mi bezdůvodně neprodloužila vízum. Skončí "Mach" na Slovensku?

Před několika dny Makhmud Muradov oznámil, že přišel o evropské vízum, protože mu ho Česká republika zrušila. S dodatkem, že je prý nebezpečný pro republiku a veřejnost. Sám “Mach” uvádí, že netuší, proč tomu tak je, protože žádný zákon neporušil.

Od té doby se začala řešit možná příčina. Jedním z nejčastějších odůvodnění je, že Muradov má osobní kontakty s nejvyššími politickými představiteli Uzbekistánu. Mezi nimi je i prezident Mirzijojev, který sympatizuje s ruským prezidentem Putinem. Samotný fakt, že Muradov někoho zná, by neměl být problém, ale zpravodajské služby České republiky mohou mít další informace, díky kterým může stát zaujmout konkrétní stanovisko. Takové informace však už nejsou širší veřejnosti známé a jednalo by se o čiré spekulace. Takže se držme toho, co víme.

“Ahoj, zdravím vás všechny z Uzbekistánu do České republiky. Chtěl bych vám moc poděkovat za vaše zprávy a za vaši podporu. Opravdu dostávám velmi, velmi mnoho povzbudivých zpráv. A určitě o mě nepřijdete. Brzy se vrátím a budu pokračovat v tréninku v Praze, v MMA Monster. Takže vám ještě jednou moc děkuji, za chvíli se vrátím a jedeme dál,” uvedl Muradov na Instagramu ...

CELÝ ČLÁNEK