Máté Kertesz stále nesouhlasí s výsledkem a vysvětluje proč

Ohledně souboje Kertesz vs Velickovic, který skončil vítězstvím Bojana v poměru 29:28, už koluje celá řada vyjádření, která většinou vyznívají v tom smyslu, že pokud si zápas pustíte ještě jednou a bez zkreslujícího komentáře, tak uvidíte výhru Velickovice. Kertesz měl prý sice tlak, ale byl to jeho soupeř kdo tvrdě trefoval a hrozil. Zápas si znovu pustil i Máté, dokonce hned několikrát, ale stále má za to, že měl souboj vyhrát.

Nejvíce se diskutuje o druhém kole, protože to první šlo za Bojanem a poslední za Mátém. “Jestli se na to někdo podívá znovu, tak uvidí, že to byl můj zápas. V kleci jsem toho moc neřekl, protože jsem byl šokovaný. Myslel jsem si, že tomu něco chybělo. Od začátku druhého kola až do druhé minut se Bojan snažil doručit takedown. Vysprawloval jsem to a začal jsem mu dávat lokty do hlavy (4-5 úderů). Následně jsem ho vzal na zem, odkud jen pomalu vstával. Od 2 do 3 minuty byl zápas nahoru dolů. Od 3 do 5 minuty se mě snažil vzít na zem, já jsem sprawloval a vzal mu záda. 10 sekund před koncem jsem ho vzal zase na tem a přešel jsem do sidu. Tohle bylo druhé kolo, které mu nakonec dali. Zápas jsem viděl šestkrát. Mluvil jsem i s jedním z rozhodčích, který zápas bodoval, ale ani on mi neodpověděl,” vyjádřil se Máté pro MMA Memes ...