McGregor se pochlubil záběry z tréninku, sparring parťáka poslal dobře načasovanou levačkou k zemi

McGregor se pochlubil záběry z tréninku, sparring parťáka poslal dobře načasovanou levačkou k zemi

Datum jeho návratu do klece ještě není známé, irský bouřlivák Conor McGregor ale trénuje a rád se na sociálních sítích pochlubí aktuální formou.

Přestože zatím není jasné, kdy se Conor McGregor znovu ukáže v oktagonu, pochlubí se čas od času videem z tréninku, snad aby fanoušky ubezpečil, že to s návratem myslí vážně. Jako ideální příležitost by se jevil jubilejní turnaj UFC 300, který se odehraje někdy v dubnu příštího roku, McGregorův hlavní trenér John Kavanagh ale nedávno prozradil, že to teď vypadá spíš až na léto, přičemž na vině je podle jeho tvrzení vedení organizace.

Ir aktuálně tráví čas v Dubaji, kde jeho žena před pár dny přivedla na svět čtvrté společné dítě, syna Macka. McGregor ale nezahálí a spojil síly s Brendanem Loughnanem, vítězem loňské sezóny PFL v pérové váze. I ten se objeví na záběrech z tréninku, kterými se Conor pochlubil na sociálních sítích. Ačkoliv se nezdá, že by jel úplně naplno, třetího sparring parťáka pošle svou kdysi obávanou levačkou na okamžik k zemi. Mladík se ale naštěstí okamžitě zvedne a bez problémů pokračuje ...

CELÝ ČLÁNEK