Miloš Petrášek chce chodit vidle do bitvy terminátorů, s čím chce vyrukovat na německou T-800?

Miloš Petrášek chce chodit vidle do bitvy terminátorů, s čím chce vyrukovat na německou T-800?

Plán na příští sobotu je poměrně jasný. Oktagon se vrací do Frankfurtu, po strop naplněná Festhalle již podruhé uvítá přední bojovníky největší česko-slovenské MMA organizace, mimo jiné také Miloše Petráška.

Oblíbeného bojovníka z Reinders MMA čeká nelehký úkol. Přivítá ho Stephan Pütz známý jako mašina “T-800”, který je v Německu považován za jedničku polotěžké váhy. “Pütze jsem sledoval, když zápasil v M-1. Když Oktagon expandoval do Německa a podepsal ho, tak jsem si říkal, že je to zápas, který rozhodně musím mít,” řekl Petrášek v rozhovoru pro Oktagon. “Meloun” si moc dobře uvědomuje kvality německého veterána, proto dal do přípravy naprosté maximum. Většinu absolvoval v proslulém polském gymu Ankos MMA, kde využil širokou nabídku sparing partnerů. “Dobře se mi tam trénuje. Mám tam kluky, kteří jsou mu stylově podobní, stejně vysocí. Takže kvůli tomu se tam vracím… Říkám si, že když přežiju s nimi, tak přežiju i se Stephanem Pützem (smích).”

Petrášek se nechal slyšet, že by si dovedl představit i zápas s Rafaelem Xavierem nebo dalšími bojovníky z vrchní části žebříčku, “T-800” ale vnímá jako nejlepší možnou variantu a také jako obrovskou příležitost ...

CELÝ ČLÁNEK