"Musím ji pořádně zastrašit hned na začátku, dát jí pořádný bomby," říká Jindrová před soubojem s agresivní Brazilkou

\"Musím ji pořádně zastrašit hned na začátku, dát jí pořádný bomby,\" říká Jindrová před soubojem s agresivní Brazilkou

Zápasy každé 2 měsíce, ale vidina obrovské výhry je lákavá, musí se jít přes zranění. V tréninku Martině Jindrové pomohla i houbička na nádobí. Dnes o půlnoci ji čeká duel s Brazilkou, která ještě donedávna bojovala v UFC.

Pro bojovníky welterové divize a bojovnice lehké váhy dnes v noci v americké MMA lize PFL odstartuje boj o miliony. Vítěz každé kategorie totiž na podzim dostane k základnímu platu také odměnu ve výši milion dolarů (aktuálně více než 23 milionů korun). Pro české fanoušky je letošní sezóna zajímavá, protože máme na startovce hned dva zástupce. Viktor Pešta měl bohužel v prvním kole smůlu a padl hned v úvodu zápasu. Nyní o první body do tabulky zabojuje také Martina Jindrová.

Ta si přitom místo v sezóně na rozdíl od ostatních musela před dvěma měsíci vybojovat, což zjistila až chvíli před samotným zápasem. Naštěstí ji to ale nerozhodilo a zvládla fight s do té doby neporaženou Brazilkou na výbornou, dojem udělala i na šéfa PFL Raye Sefa. Možná i díky tomu, že on sám kdysi zářil stejně jako česká bojovnice v kickboxu a pro postojáře má zkrátka slabost. Kaňkou na kráse je ale bohužel fakt, že si Martina z 15minutového souboje odnesla zranění, které ji v přípravě na další omezovalo ...