Na štítu nebo se štítem. PML 4 nabídne pyramidu o titul, maďarskou hvězdu i jedno velké loučení

Na štítu nebo se štítem. PML 4 nabídne pyramidu o titul, maďarskou hvězdu i jedno velké loučení

Tažení postojářské organizace PML po Česku a Slovensku pokračuje. Po Trenčíně, Žilině a Brnu se v sobotu galavečeru dočká také Praha. Na co se můžeme těšit?

Za vznikem organizace Professional Muaythai League prý stála touha dodat thaiboxu a kickboxu větší pozornost. V posledních letech totiž u nás ustoupily do stínu MMA, přitom rozhodně mají co nabídnout. Nutno uznat, že tým PML to uchopil za správný konec a snaží se bojovníky fanouškům krom samotných zápasů představovat i skrze příspěvky na sociálních sítích a povedené videomedailonky. Na koho a na co se můžeme na pražském turnaji těšit?

K divácky nejvděčnějším patří pyramidy, v Praze se v jedné takové střetnou hned 4 bojovníci a v sázce bude titul šampiona ve váze do 70 kg. Favoritem na vítězství bude jednoznačně Michael Krčmář, zkušený thaiboxer z pražského Lanna gymu, který navíc boxuje z nepříjemného opačného gardu. Překvapit by ho ale mohl například Marco Novák, který to v prvním turnaji Oktagon Underground dotáhl až do superfinále. O Michalu Vackovi z Brna sice nebylo v poslední době moc slyšet, ale na scéně už se také pohybuje dlouhá léta, během nichž absolvoval na 70 zápasů. Ani Henrik Koczó není neznámou, úspěšný maďarský reprezentant na PML 2 v Žilině obstaral s Milanem Palešem hlavní zápas večera a ukázal, že se ani ve věku pouhých 21 letech v ringu s ostřílenějšími bojovníky rozhodně netratí ...

CELÝ ČLÁNEK