Nahoty se nebojím, směje se Miss Problém. Kdy přijde další zápas?

Nahoty se nebojím, směje se Miss Problém. Kdy přijde další zápas?

Má pět mistrovských titulů z různých bojových sportů, umí být drsná a nebojí se to rozbalit v souboji se soupeřku, stejně jako při rozhovoru o životě. Neuhýbá a tvrdě pojmenuje realitu tak, jak ji cítí. I proto se bojovnici Michaele Dostálové přezdívá Miss Problém. Přijala ji za svou, nikomu nebere právo na jeho názor. O ty svoje se podělila zápasnice s inženýrským titulem v rozhovoru pro kaocko.cz. Řeč přišla kromě jiného i na odvážné fotky z placeného serveru OnlyFans a nahotu obecně. „Nahota je přirozená, chodím na nudapláže, nemám s ní problém,“ říká Dostálová.

V posledním souboji na akci Oktagonu jste jasně vyhrála, soupeřku jste ukončila velmi rychle. Ale teď se píše o tom, že už se vám bojovat nechce. Můžete vysvětlit, jak to tedy je?
Ano, vyhrála jsem v 1. kole nad Lucií Krajčovič, několikanásobnou mistryní světa v thaiboxu. Není to tak, že se mi nechce bojovat. Jen se mi nechce platit za to, že budu zápasit. Trénovat jak blázen, dávat všechno stranou, svůj čas věnovat jen tréninkům, riskovat zranění, dělat show pro lidi a ve finále být x desítek tisíc v mínusu?

Vážně je to z pohledu financí tak špatné?
...

CELÝ ČLÁNEK