Ngannou má dalšího vyzyvatele. Legenda ho láká na stadion se 60 tisíci diváky

Ngannou má dalšího vyzyvatele. Legenda ho láká na stadion se 60 tisíci diváky

Kromě známých boxerů vyzval Francise Ngannoua i někdejší šampion UFC. Ten má za to, že by spolu mohli naplnit obrovský fotbalový stadion.

Za třicetiletou historii UFC se jen jednou stalo, aby organizaci opustil úřadující šampion. Byl jím Francis Ngannou, který dával dlouhodobě najevo nespokojenost s tamějšími podmínkami a chtěl si také vyzkoušet klasický box, kde je stále možné vydělat mnohem více peněz než v MMA. Ačkoliv zájemců o souboj s ním není málo, obrovitý Kamerunec zatím nemá jasno, s kým a kde se utká. Možnou variantou je tak i návrat do klece. Vážným zájemcem je sílící organizace PFL.

A toho se chytil Fabricio Werdum, který před lety rovněž kraloval těžké váze v UFC. Nejslavnější organizaci nakonec opustil v roce 2020, když se po vítězství nad Gustafssonem rozhodl nepodepsat novou smlouvu a následně přešel právě k PFL. Tam absolvoval jediný zápas, který skončil jeho prohrou na TKO v prvním kole. Výsledek byl ale nakonec anulován, protože je na záznamu vidět, že Fereira chvíli před tím odklepal ...

CELÝ ČLÁNEK