OKTAGON 38 dostal na startovku další parádní zápas

OKTAGON 38 dostal na startovku další parádní zápas

Konec letošního roku oslaví organizace OKTAGON MMA ve velkém stylu. Předsilvestrovský turnaj v O2 areně se začíná plnit zajímavými jmény.

Hlavním lákadlem je samozřejmě odveta Patrika Kincla s Karlosem Vémolou. Doufejme jen, že o tuhle titulovou bitvu na poslední chvíli nepřijdeme, jelikož "Inspektor" prozradil, že jedná s UFC, zatímco "Terminátor" odhalil, že se potýká se zraněním. Pás bude v sázce i v zápase Jonase Magarda s Filipem Mackem. I pro ně to bude druhé vzájemné měření sil, před rokem vyhrál po pěti kolech na body dánský žralok.

Do boje se vrátí i král lehké váhy Losene Keita, který z trůnu nemilosrdně sesadil Ivana Buchingera. Neporažený mladý dravec ale tentokrát půjde lovit o váhu níž, kde se mu postaví Ahmed Vila, kterého jsme rovněž mohli vidět na turnaji ve Frankfurtu, kde zkazil comeback Jardovi "Juboxovi" Pokornému. Tentokrát ho ale bude čekat o dost těžší výzva a jedinou šancí na vítězství pro něj nejspíš bude dostat Keitu na zem a tam ho donutit odklepat. Podaří se mu to, anebo skončí na podlaze sám po tvrdém KO? ...

CELÝ ČLÁNEK