O’Malley si přisadil k diskuzi o nejlepším boxerovi v UFC, jeho názor vás možná překvapí

O’Malley si přisadil k diskuzi o nejlepším boxerovi v UFC, jeho názor vás možná překvapí

Jedna z nejvíce řešených otázek v současném světě MMA se týká pozice nejlepšího boxera v UFC. Populární Sean O’Malley přidal na svém podcastu svůj názor.

Sean O'Malley je v mnoha očích velmi kontroverzní postavou, ať už jde o jeho vzhled nebo veřejné vyjadřování. Přesto mu nelze upřít divácky velmi atraktivní styl boje, kdy jeho pět posledních zápasu skončilo předčasným ukončením. Čtyři vítězství, dvě krásné KO, dvě TKO a jednou „měl kliku, že mi přestala fungovat noha“, jak se o prohře s Marlonem Verou Sean vyjadřuje. Jak tedy vyplývá z tohoto výčtu, bantamového bojovníka zdobí v kleci především přesné údery v postoji. A tak je nabíledni, že se na svém youtubovém kanálu v podcastu The BrOMalley Show vyjádřil k otázce, která v současnosti rezonuje světem MMA: „Kdo je nejlepší boxer v UFC?“.

„Teď, pravděpodobně to je Petr (Yan). Max asi taky. Petr tolik neinkasuje. Když se bavíme o nejlepším boxerovi, řekl bych, že je to Floyd Mayweather, dá ránu a nedostane zpátky. Takže v tomhle určitě Petr. Když se ale budeme bavit o tom rozdávat údery a kombinace a kardio, jo, Max tam určitě patří taky,“ reagoval Sean na otázku svého bratra Daniela, kdo je nejlepším boxerem v UFC ...