Odveta s Gloverem nebyla mé osobní přání, teď tam přijdou noví lidé, ze kterých cítím hrozbu, řekl Procházka

Odveta s Gloverem nebyla mé osobní přání, teď tam přijdou noví lidé, ze kterých cítím hrozbu, řekl Procházka

Není jasné, kdy bude Jiří Procházka moci opět naplno trénovat a zápasit. On sám už se ale těší na výzvy a hrozby, které s sebou přinášejí noví hladoví fighteři. Nelíbí se mu také fakt, že jeho divize mění často šampiony.

O zranění ramene Jiřího Procházky toho už bylo napsáno mnoho. Jak ale onen moment prožíval on sám? "V tu chvíli jsem se snažil aspoň trochu ovládat, abych neudělal moc velkej humbuk. Zařval jsem tam na celou tělocvičnu, podíval jsem se kolem sebe a viděl jsem rameno, který mám na hrudníku, posunutý někam úplně do pryč, spadnutý. Jenom jsem se zeptal, jestli někdo neví, jak se to nahazuje, protože to bylo dost nepříjemný. Tak mi to tam jeden Rusák z Ankalaevova týmu nahodil, a pak jsme hnedka jeli do nemocnice," zavzpomínal v rozhovoru na svém youtubovém kanále.

Doktoři ale při první návštěvě zjistili jen to, že rameno bylo úspěšně nahozeno a český válečník po zaplacení účtu zamířil zpátky domů s vidinou, že do souboje s Teixeirou nastoupí. "Zhruba týden jsem s tím tak nějak trénoval, co bylo možný – kondici, běhání. A sice to bylo dost nepříjemný, snažil jsem se každý den maximálně rehabilitovat, maximálně to chladit, dát hyperbarickou komoru na zlepšení regenerace, ale nelepšilo se to," popsal nepříjemné chvíle. "Nakonec jsme teda naznali, že bude nejlepší jít na magnetickou rezonanci, která ukáže víc. A tam jsme zjistili, jak to teda ve skutečnosti je. Oznámili mi, že s tím do toho zápasu určitě jít nemůžu. To bylo těžké rozhodnutí, já nerad pouštím tady tyhle situace, protože věřím, že člověk má vždycky šanci a možná jsem do toho zápasu měl jít. Teď už to vem čert, ale vím, že když prostě půjdu pod tlakem, zvlášť takovýmhle, tak dokážu udělat i nemožný ...

CELÝ ČLÁNEK