Oliveira má děsivé schopnosti, bylo by mi ctí na něj Conora připravit, říká trenér John Kavanagh

Oliveira má děsivé schopnosti, bylo by mi ctí na něj Conora připravit, říká trenér John Kavanagh

Jen málokdo zná Conora McGregora tak dobře jako jeho dlouholetý kouč John Kavanagh. Ten má jasno v tom, kdo by irskou superstar dokázal pořádně nakopnout do tréninku.

Poslední dva zápasy irské superstar Conora McGregora skončily fiaskem. Nejprve od Američana Poiriera dostal technické KO a v odvetě o půl roku později si pro změnu ošklivě zlomil nohu. Ačkoliv se mu ale v oktagonu moc nedaří, už vyhlíží návrat do boje, který by se mohl nejspíš uskutečnit někdy v létě příštího roku. Příprava pak s největší pravděpodobností opět proběhne pod taktovkou trenéra Johna Kavanagha, kterému mnozí dávají neúspěchy za vinu.

"Naše největší hvězda samozřejmě zastíní všechno, co děláme, a když padne, tak lidi říkají, že je celý gym hrozný. Poirier může prohrát s Oliveirou, nebo být od Khabiba ukončen rychleji než Conor, ale nikdo se neptá, proč pořád zůstává v American Top Teamu," posteskl si známý trenér a kritikům vzkázal: "Za tohle čtvrtletí jsme měli 70% podíl výher. 20 bojovníků a 14 vítězství, což se vyrovná těm nejlepším týmům na světě." ...