Oliveirův trenér: Byli jsme v životní formě, Makhachev nás zlomil. Volkanovski bude snadná kořist

Oliveirův trenér: Byli jsme v životní formě, Makhachev nás zlomil. Volkanovski bude snadná kořist

Charles Oliveira i jeho tým si shodně mysleli, že mají všechny potřebné zbraně k tomu, aby Islama Makhacheva dokázali zlomit. Spletli se. A lepší to údajně nebude ani v případě Alexandera Volkanovskiho.

Oliveira byl mnohými fanoušky považován za největší hrozbu divize lehké váhy. Mnozí dokonce tvrdili, že přesně tohle je ten typ bojovníka, který by dokázal porazit i dříve neomylného Khabiba Nurmagomedova.

Co ovšem začal boj mezi Charlesem a Islamem, určovala tempo zápasu prakticky jenom jedna strana. Ta druhá se vůbec nemohla dostat do své hry. Nakonec to skončilo tak, že ve druhém kole odklepala dobře chycený arm triangle soupeře.

„Trénovali jsme, co to jenom šlo. Máme za sebou spoustu, opravdu spoustu wrestlingu. Cítili jsme, že jsme dokonale připraveni, že Makhacheva na zemi ubráníme a buďto jej lapíme do submise, anebo ho knokautujeme v postoji. Znáte Charlese, má ránu, jako když kopne býk. Má delší rozpětí paží. Skutečně jsme věřili, že vyhrajeme, ale náš soupeř nám vůbec nedovolil se dostat do hry,“ zhodnotil utkání Oliveirův kouč Alireza Noei skrze portál MMA Fighting ...

CELÝ ČLÁNEK