Organizace RFA v sobotu představí první velký turnaj. Co se chystá na Grand opening?

Organizace RFA v sobotu představí první velký turnaj. Co se chystá na Grand opening?

Promotéři RFA budou chtít v sobotu ukázat, že na domácí scéně vyrostla další silná organizace, s níž se zkrátka musí počítat. Čím chtějí zaujmout fanoušky bojových sportů?

Hned v rámci prvního velkého turnaje řešili promotéři poměrně zásadní problémy. Z karty totiž museli vyškrtnou hned několik zápasníků, za něž na poslední chvíli hledali náhradu. Asi největší ztrátou je Leo Brichta, který je považován za jednu z hlavních tváří, ale koncem minulého týdne si bohužel poranil nohu. Na turnaj sice dorazí, dění v oktagonu ovšem bude sledovat pouze z vnější strany klece. Za Brichtu zaskočí Jan Veselík, jenž doposud sbíral zkušenosti hlavně mezi amatéry, byť dokázal vyhrát mistrovství Evropy. Bude stačit na motivovaného Brazilce Arthura Limu? Černý pás z juda se mu zřejmě bude hodit.Duel Šach vs. Kratochvíla byl úplně zrušen, zde se totiž zranili oba borci. Komplikace nastaly také v případě Mariana Dimitrova, toho nahradí Brazilec Cleber Souza se zkušenostmi z ACA či RCC. Síly změří s Mateuszem Rybákem z Polska.

Pojďme si ale představit největší hvězdy celého galavečera. Hlavní zápas obstará nový úlovek RFA, Milan Ďatelinka, kterého přivítá 36letý Srb Nenad Avramovic. “Mr. Comeback” přiznal, že soupeře nijak zvlášť nestudoval, v tomto ohledu spoléhá na trenéry. Avramovic je znám jako šikovný zemař, možná tedy dojde na grapplerské výměny ...

CELÝ ČLÁNEK