Osm českých šampionů MMA má jistotu MS. Který klub vybojoval nejvíce medailí?

Víkendové zápasy určily české amatérské šampiony v MMA. Osm nových mistrů má jistotu, že budou vysláni na mistrovství světa pod organizací IMMAF. Více než šedesát zápasů proběhlo v Praze v sobotu v neděli v hale TJ Spoje. Mezi kluby vyhrál Penta gym Praha. Ten získal medaile všech tří cenných kovů - zlato, stříbro a bronz. O druhé až šesté místé se dělí Gorila MMA, Jetsaam Gym Brno, Reinders MMA, Renegade Prague a Pretorian Pardubice. Tato pětice vybojovala zlato a bronz. Celkem se domácího šampionátu zúčastnilo 36 klubů.

Celý šampionát byl z důvodu koronaviru uzavřen pro fanoušky, ale byl přenášen na facebooku televize Sport 5, finálové boje byly v neděli odpoledne vysílány přímo na TV Sport 5. Na sociálních sítích měly mistrovské duely na 40 tisíc zhlédnutí ...