Pirát Krištofič: Chci, aby Vémola porazil Kincla

Pirát Krištofič: Chci, aby Vémola porazil Kincla

Sám se připravuje na další náročný zápas, ve kterém jej čeká čerstvě zamilovaný, a hlavně pořádně rozjetý Zdeněk Polívka. I tak si našel Pirát Krištofič chvilku, aby si zašel popovídat do pořadu Bez Rukavic, který moderuje populární Robo Kmeťo.

Kromě tréninků a změn v osobním životě došla řada i na aktuální dění v organizaci OKTAGON a samozřejmě také na nejočekávanější zápas tohoto roku mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Jak tedy vidí šance obou bojovníků sám vítěz reality show Výzva a také bývalý dočasný šampion střední váhy Samuel?

„Trochu mně láká říct, že mi to je jedno, ale pravda je taková, že když mám povědět jméno, který z nich chci, aby vyhrál, musím říct Vémola. Je to proto, že už tak trochu přemýšlím, že když se mi podaří porazit Zdeňka Polívku, budu mít možnost jít o ten titul a chtěl bych zápasit právě s Karlosem. Už dlouho máme takové verbální konflikty a hodně lidí by chtělo tento zápas vidět. Karlos je jedním z nejvíce výjimečných bojovníků na scéně, to si nebudeme nic nalhávat. Motivace z tohoto zápasu by byla super,“ rozpovídal se Krištofič o touze změřit síly s Terminátorem.

Otázkou jen zůstává, jak by si Samuel dokázal poradit s Karlosovým dominantním wrestlingem. Proti Patrikovi jsme viděli, že byl po většinu času přišpendlený zády k podlaze klece a absolutně neměl nárok se postavit ...

CELÝ ČLÁNEK