Pirátův boxerský výkon na Kincla dojem neudělal. “Doufám, že doma plní domácí úkoly,” říká český bijec

Pirátův boxerský výkon na Kincla dojem neudělal. “Doufám, že doma plní domácí úkoly,” říká český bijec

Patrik Kincl využil příležitosti a rýpnul si do Samuela Krištofiče za jeho výkon na galavečeru Fight Night Challenge. Hradecký bojovník doufá, že “Pirát” ještě stihne zapracovat na slabých stránkách, aby spolu mohli předvést atraktivní zápas.

Turnaj Oktagon 30 završil rok 2021, který byl pro MMA scénu minimálně stejně problematický jako rok minulý. Promotéři však nevěší hlavu a vyhlížejí lepší zítřky, například konec února, kdy je v plánu velký turnaj v O2 areně s hlavním zápasem mezi Patrikem Kinclem a Samuelem Krištofičem. A právě “Inspektor” Kincl během turnaje okomentoval svou premiéru v největší české organizaci.Spolu s Ondřejem Novotným se ohlédli za výměnou názorů, k níž mezi Kinclem a Krištofičem došlo v rámci pořadu Tváří v tvář. Promotér přiznal, že v jeho očích vyhrál slovní přestřelku prozatímní šampion. “Oba měli své momenty, ale Pirát je v trashtalku možná lehce zkušenější, na domácí scéně to dělá častěji. Patrik koneckonců za poslední dobu nemá tolik zápasů s někým, s kým by se trashtalkoval, zatímco Pirát mluví na každého. A když na tebe začne plivat ty své urážky, tak jak to říkal Patrikovi, tak pro mě byl lehce přesvědčivější,” řekl promotér, přičemž Krištofiče označil za vítěze, přestože se podle něj rozhodně nejednalo o výraznou dominanci.

Spolu s Ondřejem Novotným se ohlédli za výměnou názorů, k níž mezi Kinclem a Krištofičem došlo v rámci pořadu Tváří v tvář. Promotér přiznal, že v jeho očích vyhrál slovní přestřelku prozatímní šampion. “Oba měli své momenty, ale Pirát je v trashtalku možná lehce zkušenější, na domácí scéně to dělá častěji. Patrik koneckonců za poslední dobu nemá tolik zápasů s někým, s kým by se trashtalkoval, zatímco Pirát mluví na každého. A když na tebe začne plivat ty své urážky, tak jak to říkal Patrikovi, tak pro mě byl lehce přesvědčivější,” řekl promotér ...