Po knockoutu jsi úplně mimo. Pirát se zastal Vémoly a naznačil další plány

Po knockoutu jsi úplně mimo. Pirát se zastal Vémoly a naznačil další plány

Jak řekl, tak udělal. Samuel Krištofič knockoutoval Vémolu hned v prvním kole. Po životním vítězství ale zůstává nohama na zemi a dokonce Karlose brání před příliš kritickými fanoušky.

Po dvou prohrách se Pirátovi moc šancí na vítězství nad Vémolou nedávalo, on ale dokázal překvapit. Důležitou roli podle něj sehrálo to, že mu Karlos nedokázal nalomit psychiku a samozřejmě také dobře zvolená taktika, jejímž základním pilířem bylo neutíkat a nenechat se natlačit zády k pletivu, kde by jej Karlos mohl snáz dostat na zem. "Nakonec to dopadlo tak, že se mi to podařilo ukončit ještě rychleji než Attilkovi. Tímto ho pozdravuji. Ale on bude mít ještě jednu šanci mě opět trumfnout," usmíval se Krištofič během živého vysílání na svém youtube kanále. 

Ačkoliv do sebe s Vémolou ryli dlouhá léta, nakonec podle Krištofiče mezi nimi nebyla žádná zlá krev. A pro svého soka má slova uznání i po zápase, zastal se ho dokonce i před fanouškem, kteří Terminátora kritizoval za to, že nedorazil na poturnajovou tiskovou konferenci, narozdíl třeba od Čepa, na kterém bylo poškození z boje na první pohled mnohem víc vidět ...

CELÝ ČLÁNEK