Pomsta dokonána! Buakaw oplatil KO jedinému bojovníkovi, který ho kdy knockoutoval

Pomsta dokonána! Buakaw oplatil KO jedinému bojovníkovi, který ho kdy knockoutoval

Japonec Jošihiro Sató se po 7 letech vrátil do ringu, aby se popáté utkal s thajským rivalem Buakawem. Zápas nakonec trval jen 2 minuty a 18 vteřin.

"Lidi mě znají jako agresivního bojovníka, který před nikým necouvne. Jen málokdo ale ví, že za více než 300 zápasů, které jsem odbojoval, jsem byl knockoutovaný pouze jednou. Jednou jedinkrát za celou svou kariéru. Ten zápas si budu navždycky pamatovat. Kdyby nebylo Satóa, byl bych bojovníkem, co nikdy neprohrál na KO," lákal Buakaw na souboj se svým japonským rivalem.

Ačkoliv byl zápas uváděn jako exhibice podle pravidel kickboxu, kdo Buakawa zná, moc dobře věděl, že to v podstatě nic neznamená. Od začátku bylo vidět, že se nechce v ringu zdržovat plných devět minut. Japonskému dlouhánovi bral kyslík tvrdými údery na žebra a jeho rychlým kopům se uhýbal jako Neo kulkám v Matrixu. Sató byl sice techničtější, ale brutální síle čelit nedokázal. Po dvou minutách a deseti vteřinách schytal tvrdý hák na bradu a šel k zemi. Zvednout se už nedokázal ...

CELÝ ČLÁNEK