Přestřelka nekončí! Vyjádření Vémoly mění situaci!

Přestřelka nekončí! Vyjádření Vémoly mění situaci!

Spor o pravdu mezi silikonovou kráskou a králem klece se přiostřuje! Zatímco Lela Ceterová aktuálně vypovídá proti Karlosovi na policii, Vémola vyslal na veřejnost svého mluvčího. Ten vydal oficiální stanovisko k celé kauze.

„Karlos Vémola aktuálně neprochází lehkým životním obdobím. Dlouhodobě ho trápí zdravotní problémy, které mu neumožňují dělat to, co má v životě nejraději a to je zápasení. Karlos je milující otec všech jeho dětí, kterým chce dávat v životě to nejlepší. Na tom jeho aktuální problémy s Lelou Ceterovou nic nemění,“ cituje Vémolova slova jeho mluvčí Aleš Rataj a následně dodává.

„Karlos v návalu emocí natočil na sociální síť Instagram video, které poté z vlastní vůle smazal, protože chtěl, aby se jeho fanoušci dozvěděli pravdu nejdříve od něj samotného, a ne z článků v bulváru. V současné chvíli jde jen o to, aby se vzájemné problémy a neshody rodičů, co nejméně dotkly malého Rockyho a Lily. Neshody, které mezi Lelou a Karlosem nějakou dobu trvají, se týkají jen jich dvou a nikoho jiného.“  ...