Problém je v hlavě. Blachowicz věří, že se s pomocí mentální koučky znovu stane šampionem

Problém je v hlavě. Blachowicz věří, že se s pomocí mentální koučky znovu stane šampionem

Blachowicz je přesvědčen, že mu opětovné získání titulu uteklo jen o vlásek. Nyní pracuje s mentální koučkou, aby mohl využít veškerý svůj potenciál.

Jan Blachowicz se nyní snaží oklepat z remízového zápasu s Magomedem Ankalaevem. Na ten se zřejmě nebude moc často vzpomínat, skoro by se chtělo říct, že Jiří Procházka uvolnil pozici šampiona zbytečně. “Jsem zklamaný, protože by mi stačil jeden, možná dva kopy a skončilo by to před limitem, možná by stačil jeden ubráněný takedown navíc, abych vyhrál na body a stal se šampionem,” řekl polský bojovník v rozhovoru pro LowKick MMA.

Ze zápasu si odnesl hlavně poznámky do další přípravy. Uvědomil si, že musí zapracovat na wrestlingu a souboji na zemi. A jak sám naznačil, problém by mohl být v hlavě. “Když na tréninku zkouším jiu-jitsu a wrestling, všechno je dobré, v tělocvičně mi to funguje. Ale během zápasu to už nevychází tak, jak bych si představoval. Musím to odemknout, protože se mi něco zaseklo v hlavě. Až odemknu mé dovednosti uvnitř oktagonu, všechno bude perfektní. A já se znovu stanu šampionem. Jsme na dobré cestě.”Aby se po psychické stránce mohl posunout dál, vyhledal odborníka, spolupráci navázal už po souboji s Teixeirou. “Cítím, že někoho takového potřebuju. Tento způsob tréninku mi hodně ...

CELÝ ČLÁNEK