Prokletý turnaj v Ostravě se ruší, Oktagon musí zpět do pevnosti. “Obrovsky nás to poškozuje,” říká Novotný

Prokletý turnaj v Ostravě se ruší, Oktagon musí zpět do pevnosti. “Obrovsky nás to poškozuje,” říká Novotný

Ostraváci se bohužel ani napodruhé nedočkají, prosincový turnaj se kvůli epidemiologické situaci v Ostravě neuskuteční. Cirkus Oktagon se vrací do "pevnosti" v Brně, posledního útočiště proti koronavirové pandemii.

“Nebudeme chodit kolem horké kaše. Všichni víte, že situace je kritická, posledních pár dnů se ptáte, co bude… V tuto chvíli přichází na řadu to nejhorší možné řešení,” oznámil Ondřej Novotný úvodem informačního videa k nejisté situaci kolem očekávaného turnaje Oktagon 29. Promotéři nakonec byli zatlačeni do kouta a museli přistoupit ke krajnímu řešení, které především Ostravákům velkou radost neudělá. “Turnaj v Ostravě je opět odložen.”

Skoro se zdá, že organizaci není souzeno, aby v Ostravě turnaj uspořádala. Stejný scénář totiž nastal v březnu roku 2020, kdy byl galavečer (tehdy s číslovkou 16) odložen na neurčito. Vládní nařízení omezilo maximální počet diváků na 100. Někteří ostravští fanoušci doufali, že se náhrady dočkají začátkem prosince, nyní je ale jasné, že budou lístky žmoulat mnohem déle. “Věřte, že vám do Ostravy v nejbližším možném termínu, což vypadá na konec března, nebo začátek dubna, přivezeme další fantastický turnaj. Znovu s nějakou titulovou bitvou, znovu se spoustou domácích odchovanců, tak, jak to bylo tentokrát připraveno, tak se to nakonec opravdu stane,” přislíbil Novotný fanouškům ve svém rodném městě ...

CELÝ ČLÁNEK