RFA mi nabídlo více peněz, řekl Pirát. Proč si tedy vybral Oktagon?

RFA mi nabídlo více peněz, řekl Pirát. Proč si tedy vybral Oktagon?

Situace okolo Samuela Krištofiče je na blízkou budoucnost vyřešena. Slovenský Pirát se rozhodl prodloužit s Oktagonem, i když mu jinde nabízeli lepší finanční podmínky.

Bylo to poměrně dlouhé rozhodování, ovšem nyní je konečně za námi. Samuel vyslal do éteru několik indicií, které nám naznačovaly, že by spíše preferoval změnu prostředí. Pak se nad celou situací ale znova zamyslel a nejspíše si uvědomil, kde vyrostl a kdo mu pomohl se na té MMA scéně prosadit. Proto se rozhodl zůstat v Oktagonu.

RFA mi nabídlo možná až o patnáct procent lepší platové podmínky, ale já se i tak rozhodl zůstat v Oktagonu. To je na tuzemské scéně prostě značka, která má sílu a se kterou jsem spjatý podstatně více,“ vysvětloval slovenský bojovník.

K Real Fight Areně má navíc jisté pochybnosti. „Nevidím k nim vyloženě do kuchyně, ale jsem si jistý, že po dosavadních turnajích musí být v mínusu. Určitě je to nebude bavit donekonečna a je dost možné, že jim to nevydrží,“ řekl Krištofič a přirovnal RFA k dnes už zaniklé organizaci XFN, která taktéž stavěla na příliš drahých základech, jež pak nestačila financovat ...

CELÝ ČLÁNEK