RFA řeší expanzi, ve hře je Maďarsko nebo dokonce i Brazílie

RFA řeší expanzi, ve hře je Maďarsko nebo dokonce i Brazílie

Nejen Oktagon, ale i RFA se podívá dál do světa. A nutno dodat, že cíle nové organizace sahají daleko za hranice Evropy.

Může se to zdát jako konkurenční boj, nicméně pravda je taková, že pokud má organizace růst, musí expandovat. Oktagon si k tomu zvolil postupné krůčky, když začal u našich západních sousedů, kdežto RFA se pokusí hned na začátku nasadit laťku velmi vysoko. Už nyní je domluvené Maďarsko a pokud to vyjde, vyjedná se i Brazílie.

„Čeká nás nyní poměrně hektické období, dva turnaje jen týden po sobě. Nejdřív Ring Tour v Trnavě, pak náš první galavečer v Budapešti. Tím jsme si na sebe ušili trochu bič, ale těšíme se na to. Bude to pro nás zase něco nového a já věřím, že půjde o skvělý zážitek pro fanoušky,“ prozradil šéf RFA Boris Marhanský serveru kaocko.

Co si od vstupu na Maďarský trh slibuje? „Maďaři jsou bojový národ, bojové sporty tam mají hodně rádi. Spolupracujeme s organizátorem, který pořádá eventy v kickboxu a muay-thai, vládne tam úplně jiná atmosféra. Navzájem si pomáháme, lidi se těší na to, že tam jedeme.“ ...

CELÝ ČLÁNEK